بهترین کافه برای تولد گرفتن

کافه مجنون بزرگ و دلباز انگار ساخته شده تا میزبان تولدهایتان باشد.
شنبه 29 مهر / 7 / 22138

بهترین کافه برای تولد گرفتن

بین این همه کافه تنگ و تاریک و به اصطلاح هنری، پیدا کردن کافه ای بزرگ و دلباز که بشود دسته جمعی به آنجا رفت و تولد گرفت یا بدون نگرانی از برهم زدن فضا صحبت کرد، کار سختی به نظر می آید. کافه ای سه طبقه که رو به فضای سبز بسیار زیبایی باشد و در تراسش هم بتوانید بنشینید و از منوی کافه استفاده کنید. منویی که جز موارد مرسوم، پاستا و پیتزا هم دارد.

بهترین و چشمگیرترین نکته «کافه مجنون» همین فضای بزرگ و روشن و منظره بسیار زیبایی است که آن را از بقیه کافی شاپ های منطقه متمایز می کند. تراسی که میز و صندلی های حصیری در آن چیده شده و استفاده از هوای آزاد و منظره سرسبزش، حسابی روزتان را می سازد.

چیزی که هربار مرا به کافه مجنون می کشد، جز منظره و محیط خوب، امکان برگزاری مراسم ویژه در آن است. چه تولدتان باشد یا بخواهید کسی را سورپرایز کنید؛ چه بخواهید مهمانی کوچکی بدهید و یا اگر فقط بخواهید یک دورهمی دوستانه داشته باشید؛ کافه مجنون بهترین انتخاب شماست. کافه ای که هم بزرگ است و هم مشکلی برای سر و صدا کردن شما ندارد. خود پرنل هم با شما برای برگزاری هرچه بهتر مراسم همکاری می کنند. علاوه بر این ها؛ مشکل عدم توافق بر سر انتخاب کافه یا رستوران در اینجا حل شده است. چرا که هم نوشیدنی ها و خوراکی های کافی شاپی در اینجا پیدا می شود و هم انواع پاستا و پیتزا. به خاطر همین ویژگی ها هم هست که هر بار کافه هستید، گروه های مختلفی را می بینید که مشغول جشن گرفتن هستند!

اما جدا از همه این نکات مثبت؛ کافه مجنون ایراداتی دارد که باعث می شود خیلی ها دیگر به آن برنگردند. شاید مهم ترین ایراد، شلوغی بیش از حد اینجاست و سر و صدایی که برای افراد زیادی خوشایند نیست. شلوغی بعضی وقت ها و در ساعات شلوغی آن قدر زیاد است که باید مدت ها در صف بایستید تا نوبتتان شود.

نکته منفی بعد، پرسنل سر به هوایی است که به نظر نمی آید خیلی در کنترل ساعت های پر رفت و آمد توانمند باشند و گاهی رفتارهای نسنجیده شان توی ذوق آدم می زند.

مشکل بعدی اینجا، کیفیت نه چندان جالب غذاهاست. قیمت این کافه پایین نیست ولی توقعتان از کیفیت پیتزاها و پاستاها برآورده نمی شود. اگرچه باید جانب انصاف را نگه داشت و گفت که قهوه ها و سالاد های کافه مجنون عالی هستتند.

یادتان باشد طبقه دوم کافه قلیان هم سرو می شود و اگر می خواهید قلیان بکشید؛ حتما از قبل رزرو کنید.

اگر در فکر گرفتن تولد هستید حتما مقاله دیگر مارا در اینجا بخوانید

آدرس: شهرك غرب ، ايران زمين ، بين چهارم و ششم ، باغ راه فدك

نویسنده: متینه ایقائی