تجربه ای لذیذ در تراس منحصر به فرد فودکورت سانا

شنبه 29 مهر / 0 / 613

تجربه ای لذیذ در تراس منحصر به فرد فودکورت سانا

با این که چندان از عمر فودکورت ها در ایران نمی گذرد،در همین زمان نسبتا کوتاه حسابی طرفدار پیدا کرده اند. در این میان،فودکورت مرکز خرید تازه تاسیس سانا،به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود،با استقبال خوبی رو به رو شده است. مهمترین ویژگی این فودکورت منظره زیبای آن است.قطعا خوردن غذا یا نوشیدنی در تراسی زیبا با هوایی دلپذیر می تواند دلچسب باشد.فضایی که به دلیل سیستم گرمایش و سرمایش در فصل های سرد و گرم قابل استفاده است. اگر هم مایل به نشستن در تراس نبودید می توانید از فضای داخل ساختمان استفاده کنید.

در سانا با تنوع غذایی خوبی رو به رو هستید،می توانید هم پیتزا و ساندویچ میل کنید،هم انواع و اقسام ته چین ها را،اگر هم علاقه مند به غذای مغولی و سوشی ها باشید این جا برایتان فراهم است. اگر هم صرفا به قصد صرف نوشیدنی به سانا رفته باشید می توانید از کافه ویونا استفاده کنید.

تعدادی برند های غذایی در این فودکورت به شرح زیرند:

ته چین بار- باربیکیو راشن مغولی - پیتزا ساندویچ بونو - چیکو لند - دیژون -کافه ویونا و ...

اگر یک روز قصد خرید لباس داشتید،مرکز خرید سانا می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد،چرا که هم بسیاری از برند ها مطرح این جا جمع شده اند و هم بعد از خرید می توانید بر روی تراس زیبای آن بنشینید،خوراکی مورد علاقه خود را میل کنید و خستگی خود را در کنید.

نگران پارک ماشین خود هم نباشید،می توانید از پارکینگ وسیع آن استفاده کنید.

آدرس:اندرزگو، بین خیابان علوی و کوچه زمانی ، مرکز خرید سانا.