کباب نوستالژی

همراه با منوی رستوران
شنبه 20 آبان / 1 / 597

کباب نوستالژی

یک روز تعطیل، وسط پیاده روی در خیابان زیبای ولیعصر، تصمیم گرفتیم رستوران جدیدی در این ناحیه امتحان کنیم که با انتخاب های همیشگی کمی فرق داشته باشد. بعد از کمی گفتگو؛ «لوکس طلایی»، رستوران نوستالژی مادرها و پدرها رای آورد. رستورانی که از همان اول با نگهبان مهربانی که به شما خوشامد می گوید؛ تفاوتش را با رستوران های امروزی نشان می دهد.

ورودی سرسبز و باغ مانند رستوران و نمای قدیمی ساختمان، توجهمان را جلب کرد و خودمان را برای ورود به رستورانی سطح بالا آماده کردیم. اما لوکس طلایی، سالهاست که دیگر لوکس نیست. این رستوران که مدتها قبل، به عنوان یکی از گران ترین و لوکس ترین رستوران ها شناخته می شد؛ امروزه از خیلی رستوران های باکلاس دیگر عقب افتاده است.

وارد لوکس طلایی که بشوید، رستورانی بزرگ با ظاهری شبیه محیط های دهه پنجاه شمسی می بینید که عده بسیار زیادی در صف منتظر نوبت هستند. (حداقل در روز تعطیل) بعد از کمی صبر و نوشتن نوبت، وقتی اسمتان را صدا کردند و سر میزهای قدیمی و خاطره انگیز مستقر شدید؛ پسنل باادب و حرفه ای، منو را برایتان می آورند. انواع کباب؛ ماهی و… را می توانید انتخاب کنید.قیمت غذاهای این رستوران معمولی است و اصلا نمی شود اسم لوکس روی قیمت ها گذاشت.

بعد هم فرد دیگری که مسئول دم نوش ها و نوشیدنی هاست، سر میزتان می آید و درباره هرکدام صحبت می کند. شما می توانید هرکدام که خواستید را به ایشان سفارش بدهید و گردش نوستالژیتان در این رستوران را کامل کنید.

غذاهای رستوران کیفیت خیلی خوبی دارند و طم و حجمشان، راضیتان می کند. البته در ساعات شلوغی ممکن است غذا سرد باشد که اگر اعتراض کنید؛ حتما پیگیری خواهند کرد.

اگر بتوانید جایی در رستوران پیدا کنید که رو به پنجره باشد، یکی از بزرگترین شانس های زندگیتان را دارید تا حسابی از این رستوران قدیمی لذت ببرید. محیط این رستوران اگرچه بسیار قدیمی است، اما کمتر کسی را دیده ام که این حالت قدیمی را دوست نداشته باشد. طعم و قیمت غذاها هم که عالیست! دیگر از یک رستوران قدیمی چه می خواهید؟

نویسنده: متینه ایقائی