خرید حسابی همرا غذای حسابی!

یکی از بهترین رستوران های منطقه هفت تیر، ناریجه است.
شنبه 2 دی / 1 / 402

خرید حسابی همرا غذای حسابی!

هفت تیر یکی از خیابان های شلوغ و پر رفت و آمد تهران است. مخصوصا در ایامی که مناسبت های خاصی در پیش است؛ مثل شب های عید، خیلی از خانم ها به این محله سری می زنند تا خریدهایشان را انجام بدهند. هفت تیر و مفتح، با پاساژها و مغازه های مانتو فروشی معروفشان، یکی از قطب های تجاری تهران محسوب می شوند.

قطعا بعد از ساعت ها چرخیدن در پاساژها و خیابان را بالا و پایین رفتن، خوردن شام یا ناهار حسابی می چسبد! هفت تیر هم پر از اغذیه فروشی ههای کوچک و رستوران هایی است که سر خیابان ها شما را به آن دعوت می کنند. اما شاید هم دلتان بخواهد در یک رستوران لوکس تر غذا بخورید. رستوران ناریجه هفت تیر، توصیه اکید من به شما در این مواقع است.

طبقه بالای پاساژ مادر، یک رستوران شیک و آرام است که شعبه های دیگری هم در نقاط دیگر تهران دارد. وارد کوچه که می شوید، درست کنار در ورودی پاساژ، دربان مهربانی شما را راهنمایی می کند تا سوار آسانسورهای اختصاصی شوید و به رستوران برسید. وقتی پایتان را در ناریجه می گذارید؛ باورتان نمی شود که فقط چند متر دورتر از آن همه هیاهو وشلوغی، رستورانی به این آرامی و شکوه وجود دارد.

چیدمان محیط و فضا، برخورد حرفه ای و عالی پرسنل و موزیک ملایم، در همان لحظات ورود شما را شیفته این رستوران می کنند. به تازگی کافی شاپ مجموعه هم در طبقه بالا افتتاح شده که منویش را همراه منوی رستوران برای شما می آورند.

منوی ناریجه بسیار متنوع است. انواع کباب و جوجه؛ خورشت ها؛ سالادهای متنوع و خوراک های ایرانی در منوی رستوران دیده می شود. از منوی کافی شاپ هم می توانید انواع نوشدنی های سنتی؛ قهوه، نوشیدنی های مدرن، پیتزا و انواع ساندویچ را سفارش بدهید.

وقتی غذا را سفارش دادید؛ پیشخدمت برایتان سوپ مخصوص و رایگان می آورد. سوپ ناریجه بسیار خوش طعم است و شیک سرو می شود. کیفیت غذاها بسیار بالاست. دورچین کباب ها بسیار پر و پیمان است و ته چین، انواع سبزیجات، پوره سیب زمینی و سالاد کلم را شامل می شود.

نوشیدنی ها را همراه با یک ظرف یخ برایتان می آورند و اگر مایل باشید، پیشخدمت برایتان سرو می کند. جوجه ترشی که ما سفارش دادیم بسیار خوش طعم و لذیذ بود و به جرات می توانم بگویم یکی از بهترین جوجه ترش های عمرم بود.

بعد از غذا هم برایتان دسر شکلاتی سرو می کنند که خیلی هم خوشمزه است .

قیمت رستوران با توجه به کیفیت بالای مناسب است. مثلا جوجه ترش 26000تومان، برگ 35000 تومان و سلطانی 45000 تومان.

اگر خواستید همراه غذایتان چیزی سفارش دهید، توصیه می کنم اصلا ماست و خیار اینجا را از دست ندهید که شبیهش را هیچ کجا پیدا نخواهید کرد! پر از کشمش و گردو و انواع سبزی خوش طعم!

آدرس:  میدان هفت تیر کوچه جار پاساژ مادر طبقه3

نویسنده: متینه ایقائی