رستوران های عاشقانه

رستوران های عاشقانه در تهرانی مکانی زیبا و منحصر به فرد برای ثبت لحظات عاشقانه می باشد. رستوران های عاشقانه در تهران دارای فضایی زیبا و گرم و صمیمی برای زوج های جوان است.
دوشنبه 4 تیر / 0 / 2785

رستوران های عاشقانه

لحظات زیبا و عاشقانه در رستوران های عاشقانه تهران

امروزه رستوران ها علاوه بر نقشی که در ایجاد لحظات شاد و خوشمزه دارند کاربرد های گسترده تری پیدا کرده و تبدیل به مکانی زیبا و عاشقانه برای زوج ها نیز گشته است. برای داشتن لحظاتی رمانتیک رستوران های عاشقانه در تهران انتخاب مناسبی می باشد

رستوران های عاشقانه

مطالب مرتبط: 

بهترین و رمانتیک ترین کافه های عاشقانه تهران 

بهترین مکان ها در تهران برای قرار های عاشقانه

مکان های لاکچری در تهران (برای تفریح و عکاسی)

تهران و رستوران های متعدد در آن

شهر بزرگ تهران با دارا بودن امکانات رفاهی فراوان یکی از قطب های فرهنگی و تفریحی در کشور محسوب می گردد. کلان شهر تهران با داشتن بیشترین میزان جمعیتی در کشور در جهت رفاه شهروندان کوشیده و به فراهم آوردن بهترین و مدرن ترین امکانات می پردازد. از جمله امکانات رفاهی در تهران رستوران ها و کافه ها می باشد. با گذشت زمان و تغییر در ذائقه و سلیقه مردم نیاز به تغییر محیط و به روزرسانی جهت کسب رضایت شهروندان احساس می شود. در تهران رستوران های متعددی برای خانواده ها، جوانان، زوج ها و.. هر قشر و سنی وجود دارد. رستوران های عاشقانه در تهران یکی از رستوران های محبوب و رمانتیک در تهران می باشد که محیط گرم و صمیمی آن مناسب برای ثبت لحظات زیبا و عاشقانه است.

رستوران های عاشقانه

رستوران های زیبا و عاشقانه در تهران

رستوران های عاشقانه در تهران یکی از رستوران های محبوب و پرطرفدار در تهران می باشد که ویژگی های ظاهری، محیطی و ویژگی های خاص و رمانتیک آن فضایی زیبا و مناسب برای زوج های جوان می باشد. در رستوران های منحصر به فرد و عاشقانه تهران با بهره گیری از دکوراسیون جذاب، منو های دو نفره و خاص، دکوراسیون منحصر به فرد و نور پردازی مناسب و به کارگیری موسیقی به محیطی برای ثبت لحظات عاشقانه و رمانتیک همانند سالگرد ازدواج، جشن تولد، پیشنهاد ازدواج، ولنتاین و.. در کنار صرف یک شام عاشقانه می باشد.

رستوران های عاشقانه

ویژگی های یک رستوران عاشقانه

از جمله ویژگی های لازم برای رستوران های عاشقانه ایجاد محیطی گرم و صمیمی برای خانواده ها و زوج ها می باشد. فضای آرام و راحت، رعایت فاصله استاندارد میزها، شلوغ نبودن و دسترسی آسان به این رستوران های زیبا عاشقانه از جمله این ویژگی ها می باشند. از دیگر ویژگی های رستوران های عاشقانه موارد زیر می باشد:

-استفاده از منو جذاب و شیک: استفاده از منو خاص و منحصر به فرد یکی از ویژگی های رستوران عاشقانه تهران می باشد. بعضی از این رستوران ها با به کارگیری وعده های غذایی برای دو نفر این امکان زیبا و جذاب را برای زوج های جوان فراهم آورده اند

-نورپردازی و رنگ آمیزی: یکی از عوامل مهم در داشتن رستورانی زیبا و عاشقانه به کارگیری نور و رنگ جهت زیبا سازی و صمیمیت محیط می باشد. استفاده از شمع، لوستر، فانوس نیز از جمله اشیا عاشقانه برای نورپردازی می باشد.

-به کارگیری موسیقی زنده: یکی دیگر از ویژگی های جذاب رستوران های عاشقانه تهران استفاده از موسیقی چه به صورت اجرای زنده و هم به صورت پخش می باشد. یک موسیقی آرام و جذاب برای ایجاد محیطی عاشقانه و آرام بسیار اثرگذار می باشد

-تهویه مطبوع: استفاده از تهویه مطبوع و همچنین داشتن فضایی عطرآگین در رستوران عاشقانه یک ویژگی خاص و ممتاز می باشد

-استفاده از اشیاء شیک و عاشقانه: استفاده از گل های زیبا، اشیا فانتزی و تزیینی شیک و رمانتیک یک جزء جدایی ناپذیر از رستوران های عاشقانه در تهران محسوب می شود.

رستوران های عاشقانه

معرفی چند رستوران عاشقانه در تهران

رستوران های زیبا و عاشقانه در تهران به وفور یافت می شود و زوج های جوان و همچنین خانواده ها می توانند از آن برای داشتن لحظاتی شیک و زیبا بهره مند گردند. چند نمونه از رستوران های عاشقانه در تهران که امکان دسترسی آسان داشته و دارای ویژگی های خاص رستوران عاشقانه می باشد موارد زیر می باشد:

-رستوران بیستانگو: از معروف ترین رستوران های عاشقانه در تهران می باشد. فضای آرام، دکوراسیونی چوبی با محیطی گرم و صمیمی

آدرس: خیابان ولی عصر-500 متری جنوب پارک ساعی-پایین هتل رامتین

-رستوران پارک وی: این رستوران زیبا و عاشقانه در مرکز خرید سام واقع شده و در زمره رستوران های شیک تهران است.

آدرس: خیابان فرشته-طبقه 8 مرکز خرید سام

-رستوران آنتروکوت: یک رستوران شیک و مناسب برای زوج های جوان. این رستوران به سبک رستوران های فرانسوی ساخته شده و موقعیت جغرافیایی ممتاز آن در قلب تهران آن را به یکی از رستوران های عاشقانه در تهران تبدیل کرده است

آدرس: اتوبان کردستان-نبش کوچه ژاله-خیابان شیراز جنوبی

-رستوران تراس: واقع در خیابان فرشته-مریم شرقی-بعد از گل فروشی الهه

-رستوران تماشا: یکی از رستوران های عاشقانه در تهران که از رستوران های بین المللی در تهران نیز محسوب می شود. این رستوران در شهرک غرب –مرکز خرید میلاد نور واقع شده است

-رستوران ایسترن پلاس: رستورانی زیبا و صمیمی به همراه دکوراسیونی جذاب و صمیمی برای قرار های عاشقانه

آدرس: بلوار آفریقا-خیابان دستگردی-نرسیده به خیابان ولی عصر-پلاک 299

از دیگر رستوران های عاشقانه در تهران رستوران های لئون، رستوران بیکس، رستوران کوبابا، رستوران بیچه، رستوران کافه نادری، رستوران کازابلانکا، رستوران شاندیز و رستوران یاس می باشد.

ثبت لحظات رمانتیک و زیبا در رستوران های عاشقانه

در رستوران های عاشقانه تهران می توانید علاوه بر سرو غذاهای خوشمزه و منحصر به فرد به ثبت خاطرات زیبا و رمانتیک پرداخته و لحظات عاشقانه ای را داشته باشید. رستوران های زیبا و عاشقانه در تهران دکور های زیبا و متنوعی داشته و برای هر سلیقه و هر ذائقه ای مناسب می باشد. با گذراندن لحظات عاشقانه خود در رستوران های عاشقانه هرگز گذر زمان را احساس نخواهید کرد.