قیمت کلاس رقص در تهران

کلاس رقص در تهران در اموزشگاه ها و باشگاه های مختلفی برگزار می شود. قیمت کلاس رقص در تهران بسته به نوع آن و امکانات ارائه شده متفاوت می باشد
جمعه 6 مهر / 148 / 44545

قیمت کلاس رقص در تهران

قیمت کلاس رقص در تهران

در سال های اخیر در تهران کلاس رقص های متفاوت به راحتی در باشگاه ها و مراکز ورزشی در حال برگزاری می باشد. برگزار کنندگان کلاس رقص آن را در راستای کلاس های ایروبیک می دانند و تأکید می کنند این کلاس ها می تواند در آمادگی جسمانی و چربی سوزی در کنار یادگیری انواع رقص ها برای بانوان و آقایان مفید باشد.

در این مقاله قصد داریم تا قیمت کلاس رقص های مختلفی را که در گوشه و تهران در حال برگزاری است را حدوداً برای شما بیان کنیم تا علاقمندان بتوانند به راحتی از آن ها استفاده نمایند.

کلاس رقص

مطالب مرتبط: 

کلاس یوگا در تهران

کلاس دوومیدانی تهران بانوان

مراکز تفریحی کودکان در تهران

پارک های آبی تهران

مکان های لاکچری در تهران (برای تفریح و عکاسی)

                                                                                                   

کلاس رقص

در کلاس های رقص که در تهران در حال برگزاری است انواع رشته های و مدل های آن به صورت عمومی و خصوصی آموزش داده می شود. در این کلاس ها شما می توانید انواع رقص های ایرانی، عربی، ترکی، اسپانیایی، هیپ هاپ، سالسا، چاچا و ...را با قیمت های مناسب یاد بگیرید.

قیمت کلاس رقص

قیمت های کلاس های رقص در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیرگذار در کلاس های رقص در تهران می توان به نوع رقص، امکانات ارائه شده، منطقه ارائه شده، خصوصی و یا عمومی بودن آن و .... اشاره کرد.

البته به کسی که قصد دارد رقص را یاد بگیرد و تایم زمانی آن نیز بستگی دارد. یعنی فردی دوست دارد در زمان کمتری رقص را در کلاس رقص فرا بگیرد پس می بایست هزینه بیشتری را برای آن بپردازد و بعضی ها نیز تنها برای تفریح و سرگرمی به این کلاس ها می روند و قیمت های پایین تری را می پردازند.

کلاس رقص

قیمت کلاس رقص و امکانات آن

در بعضی از کلاس های رقص با توجه به اینکه امکاناتی چون صبحانه و ناهار و لباس مخصوص رقص به افراد داده می شود قیمت ها بسیار بالاتر می باشد و تا حدود 400 هزار تومان در ماه نیز افزایش می یابد.

در بعضی کلاس های دیگر نیز تعداد رقص های که آموزش داده می شود بیشتر است و افراد آن نیز کمتر می باشند و با توجه به این وضعیت قیمت های کلاس ها کمی بالاتر می رود.

قیمت کلاس رقص خصوصی

برای کلاس های خصوصی که معمولا مربیان در منزل خود و یا آموزش گیرنده برگزار می کنند قیمت ها متفاوت تر می باشد و برای دوره های کامل رقص های ایرانی، عربی، سالسا و چند رقص دیگر چیزی حدود 250 تا 400 هزار تومان می باشد.

البته کلاس های رقص نیمه خصوصی نیز وجود دارد که در آن ها تعداد چند نفره می باشد و افراد علاقمند می توانند با پرداخت هزینه کمتر نسبت به کلاس های خصوصی رقص را به خوبی یاد بگیرند.

کلاس رقص

قیمت کلاس رقص در مناطق مختلف

در مناطق مختلف هم قیمت ها بسته به عمومی بودن کلاس ها متفاوت می باشد. مطمئنا قیمت کلاس هایی که در شمال تهران برگزار می شود نسبت به کلاس هایی که در مرکز شهر برگزار می شود گران تر می باشد.

قیمت کلاس های رقص در مرکز شهر تهران نیز بسته به نوع اموزشگاه ارائه دهنده آن نیز متفاوت می باشد. مثلا در یکی از این اموزشگاه های برگزار کننده کلاس رقص در خیابان فاطمی تهران برای کلاس های رقص ایرانی، عربی، کلاسیک و ... برای یک ماه که چهار جلسه کلاس برگزار می شود یعنی هفته ای یک جلسه مبلغی بین 30 تا 40 هزار تومان دریافت می شود.

بعضی از اموزشگاه های دولتی نیز به برگزاری کلاس های رقص می پردازند و هزینه آن ها نسبت به اموزشگاه های دیگر بیشتر می باشد. در یکی از این اموزشگاه ها که در خیابان کاشانی کلاس برگزار می کند قیمت کلاس های رقص و حرکات موزون ایرانی، عربی، اسپانیایی، ترکی، تکنو، هندی، باله و هیپ هاپ به صورت ماهانه 4 جلسه مبلغی بین 30 تا 50 هزار تومان می باشد.

پس با این تفاسیر و قیمت های ارائه شده برای برگزاری کلاس رقص در تهران مبالغ چیزی بین 30 تا 400 هزار تومان متغیر است و بسته به نوع رقص و امکانات ارائه شده توسط اموزشگاه های رقص این سمت متفاوت می باشد.

البته اکثر باشگاه های بدن سازی نیز در کنار کلاس های دیگر خود به آموزش رقص نیز می پردازند که از لحاظ قیمتی از کلاس های دیگر اموزشگاه ها ارزان تر و با کیفیت بیشتری انجام می پذیرد.

کلاس رقص

 


کاربر

لطفا مکان های آموزش عکس رو معرفی می کنید


کاربر

شماره تلفن بزارید


کاربر

با سلام و خسته باشید.کلاسهای رقص برای آقایون هم هست؟؟؟


کاربر

با سلام و خسته باشید.کلاسهای رقص برای آقایون هم هست؟؟؟


کاربر

سلام لطفا ادرس و شماره تماس بدین


کاربر

سلام خسته نباشین دنبال یه کلاس رقص در سبلان هستم خواهشن راهنمایی کنید


کاربر

ادرس کلاس رقص شهرک شریعتی


کاربر

ادرس کلاس رقص شهرک شریعتی