مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران

برپایی مراسم های شادی و دورهمی های خانوادگی همیشه مستلزم پوششی مناسب و به صرفه است. برای خرید هر لباس با هر نوع قیمتی باید محلی مناسب را بشناسید. تهران از نظر مناطقی برای خرید به چندین دسته تقسیم می شود.
یکشنبه 25 آذر / 2 / 14270

مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران

مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران

برپایی مراسم های شادی و دورهمی های خانوادگی همیشه مستلزم پوششی مناسب و به صرفه است. برای خرید هر لباس با هر نوع قیمتی باید محلی مناسب را بشناسید.

تهران از نظر مناطقی برای خرید به چندین دسته تقسیم می شود. در این شهر می توانید لباس های مجلسی ارزان قیمت را به راحتی انتخاب و خریداری کنید. وسعت تهران موجب می شود تا بتوان با خریدهای به صرفه و بهینه هزینه های زندگی را کنترل کرد و با ظاهری متفاوت در بین اقوام و دوستان حاضر شد.

لباس مجلسی به لباس هایی گفته می شود که مناسب شرکت در مراسم های رسمی و خانوادگی هستند، لباس هایی با دوخت های شیک و تمیز که در رنگ ها و مدل های متفاوت برای خرید دوخته و تهیه می شوند. با آشنایی بیشتر با این مراکز خرید می توانید خریدی خوب و دلچسب را تجربه کنید.

برای خانم هایی که همیشه با سوال چی بپوشم رو به رو هستند خرید از برندهای ارزان قیمت بسیار مورد اهمیت است، تنوع بالای مدل و رنگ های جذاب همگی موجب می شود تا لباس های مجلسی همیشه جذاب و دوست داشتنی باشند. برای خرید لباس مجلسی ارزان در تهران می توانید به هر گوشه ای از شهر سر بزنید. پاساژهای کوچک و بزرگ و بازارچه های طویل همگی در لیست این خرید قرار می گیرند. با توجه به شلوغی تهران و ترافیک سنگین آن پیشنهاد می کنیم از وسایل نقلیه ی عمومی مثل مترو و اتوبوس برای دسترسی به این مقاصد استفاده کنید.

مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران

مطالب مرتبط: 

مراکز خرید لباس مردانه در تهران

مراکز خرید لوازم آرایش در تهران

بهترین و ارزان ترین بازارهای کیف و کفش در تهران (آدرس و دسترسی)

اولین مکانی که برای خرید لباس مجلسی ارزان می توانید به آن مراجعه کنید بازار دوم نازی آباد است. از طریق مترو اهالی شرق تهران باید وارد خط دو شوند و در ایستگاه امام خمینی به سمت کهریزک تغییر مسیر دهند، در ایستگاه خزانه پیاده شوند.

خوبی بازار دوم نازی آباد این است که در هر ساعتی مغازه های آن باز هستند و تا نیمه شب می توانید به خرید بپردازید. قیمت منصفانه بعلاوه ی کیفیت و از همه مهم تر تنوع مدل لباس های مجلسی در این بازار بسیار چشم گیر است.

از سمت غرب تهران باید در خط متروی چهار در ایستگاه دروازه دولت تغییر جهت داده و به سمت خزانه حرکت کنید. از شمال تهران کافی است در خط یک قرار بگیرید و به سمت خزانه بروید. در راسته ی بازار دوم خزانه می توانید لباس مجلسی ارزان و با کیفیتی را خریداری کنید.

از دیگر مقاصدی که برای خرید لباس مجلسی ارزان باید در ذهن داشته باشید کوچه برلن است. در کنار سفارت خانه ی آلمان و در خیابان فردوسی می توانید به کوچه برلن برسید.

قدیمی ترین جایی که در تهران می توانید از آن خریدی اقتصادی داشته باشید. برای دسترسی به کوچه برلن می توانید از متروی تهران استفاده کنید. مسیر کوچه برلن و بازار بزرگ تهران یکی است و به این ترتیب در زمانی کم می توانید به هر دو محل سر بزنید و مدل های متنوع تری را مشاهده کنید.

از سمت شرق باید وارد خط متروی دو تهران شده و در ایستگاه امام خمینی مسیر خود را به سمت تجریش تغییر دهند. ایستگاه سعدی باید هدف شما برای رسیدن به کوچه برلن باشد. بدون واسطه بودن این تولیدی ها موجب می شود قیمت کمتری را در ازای خرید یک لباس مجلسی بپردازید.

از غرب تهران وارد خط چهار شوید و در ایستگاه دروازه دولت به سمت کهریزک بروید. از شمال تهران با طی کردن مسیری نیم ساعته به وسیله ی خط یک مترو می توانید به سعدی برسید.

مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران

طولانی ترین خیابان خاورمیانه، خیابان ولیعصر تهران است که مقصدی مهم و اقتصادی برای خریدهای مجلسی است. شما می توانید لباس ارزان مجلسی خود را از مرکز خرید شانزلیزه در تقاطع خیابان جمهوری و ولیعصر انجام دهید. بهتر است برای دسترسی به این محل از اتوبوس های تندروی شرکت واحد استفاده کنید.

از شرق تهران باید ابتدا از اتوبوس های خط تهرانپارس میدان آزادی بهره بگیرید، سپس در چهار راه ولیعصر به سمت جنوب بی آر تی را سوار شوید و یک ایستگاه پایین تر پیاده شوید.

پاساژ شانزلیزه در مرکز شهر قرار دارد و این امر باعث می شود تا نتوانید هر ساعتی از آن بازدید کنید. از غرب تهران نیز با رسیدن به چهار راه ولیعصر چه از راه خط چهار مترو و چه اتوبوس های بی ار تی باید باز هم پیاده یا به وسیله ی اتوبوس به این تقاطع برسید.

از شمال تهران با سوار شدن اتوبوس های تجریش میدان راه آهن به راحتی می توانید به شانزلیزه ی قلب تهران برسید.

هیچگاه در خریدهای ارزان خود بازار بزرگ تهران را از قلم نیاندازید. کوچه مروی، پاساژ رضا و مریم همگی باید در لیست خریدهای شما بدرخشند. جایی که می توانید هر مدل لباس مجلسی زنانه و مردانه ای را بیابید.

بازار تهران با قرار گیری در محدوده ی طرح ترافیک شلوغی زیادی دارد پس بهتر از ساعات اولیه ی روز و به وسیله ی مترو به این مکان دسترسی پیدا کنید. ایستگاه متروی پانزده خرداد در خط یک متروی تهران قرار گرفته است.

برای دسترسی به آن سمت شمال تهران با طی کردن زمان چهل دقیقه می توانید خریدی لذت بخش را تجربه کنید. از شرق تهران خط دو مترو را انتخاب کنید و در ایستگاه امام خمینی به سمت کهریزک پیش بروید تا به پانزده خرداد برسید.

از غرب تهران با متروی خط چهار به ایستگاه دروازه دولت بیایید و از آن جا به سمت کهریزک تغییر مسیر دهید، با طی شدن زمان حدودی یک ربع به بازار بزرگ تهران می رسید.


مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران