پیتزا سه فر: تجربه ی یک غول خوشمزه

پیتزا سه فر در بلوار دادمان یک انتخاب عالی برای عشاق پیتزاست.
سه شنبه 14 شهریور / 0 / 5039

پیتزا سه فر: تجربه ی یک غول خوشمزه

 غول های خوشمزه وقتی توسط گارسون ها تا میز همراهی می شوند، چشم هر بیننده ای را به خودش جلب می کند. پیتزا سه فر فست فود نسبتا کوچکی در بلوار دادمان نرسیده به اتوبان یادگار است. فضای داخلی رستوران کمی از فضا های عادی متفاوت است و از در که وارد می شوید سمت چپ رستوران از سمت دیگربا پیشخوانی به طول مغازه جدا شده است. سمت راست سه میز برای نشستن قرار دارد و گاهی شب ها بیرون از مغازه هم میز می چینند. نزدیک مغازه عطر همبرگر های خوشمزه با بوی پنیر پیتزا در هم می آمیزد و هرکسی را وسوسه می کند.

کنار هر غذا ترشی فلفل قرار دارد و در طبخ غذا های متفاوت سه فر سعی شده  غذاها مساحت کمتر و ارتفاع بیشتری نسبت به غذاهای معمولی دارند. قیمت غذاهای پیتزا سه فر معقول است و به خاطر حجم زیاد معمولا یک غذا برای دو نفر  کافی است.  همبرگر های مخصوص سه فر طرحی جدید دارند و روی آن ها با پنیر پیتزا پوشانده شده است. با لذت تمام می توان آن ها را با چشم های بسته میل کرد. از آنجایی که آشپزخانه در طول مغازه است، آشپز ها و آشپزخانه کاملا مشخص اند و برای افرادی که به نظافت حساسیت دارند؛ امکان نظارت وجود دارد.

نان سیر های سفر را از دست ندهید! نان سیر هایی شبیه به پیتزا که طعم و عطر بی نظیری دارند و پیش غذای بسیار خوب و حتی غذای بسیارمناسبی هستند.

پیتزا سه فر معمولا شلوغ است و باید چند دقیقه ای در صف بایستید تا صندلی ها خالی شود، پس بهتر است برای این موضوع برنامه ریزی کنید. برای دسترسی به آن جا کافی است از اتوبان یادگار وارد بلوار دادمان شوید و شمال خیابان کنار یک گل فروشی پیتزا سه فر منتظر شماست.

معمولا در نزدیکی پیتزا سه فر جای پارک پیدا نمی شود پس بهتر است هر جایی که توانستید پارک کنید البته درمسیر دادمان شرق به غرب نرسیده به پیتزا سه فر یک کوچه قرار دارد که معمولا جای خالی برای پارک در آنجا می توان پیدا کرد.

در نزدیکی آنجا چند مکانیکی، بستنی فروشی، کارواش، داروخانه، پمپ بنزین وجود دارد که اگر قصد انجام چند کار را داشتید می توانید از سایر امکانات نیز استفاده کنید.


#علی_آبائی